Autor:

Jajko

Utworzono:

19.08.2014

W meczu 1 kolejki Pelikan Dębno Polskie zmierzył się na własnym boisku ze Spławiem z tamtejszym Mas-Rolem. Pomimo optycznej przewagi zawodnicy z Dębna mieli problem ze stworzeniem sobiee podbramkowych sytuacji. Najlepszą okazję do zdobycia prowadzenia miał w pierwszej połowie Adrian Kaiser jednak po jego strzale piłka trafiłą w słupek. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Po przerwie niespodziewanie pierwszą bramkę zdobyli goście ze Spławia po zamieszaniu w polu bramkowym Pelikana. Jednakże zawodnicy z Dębna pokazali charakter, najpierw doprowadzając do wyrównania po ekwibrilistycznym uderzeniu Norberta Hodury z linii pola karnego. Pelikanowi udało się wyjśc na prowadzenie w 75 min meczu gdy po faulu na Łukaszu Bojdo, wapno na bramkę zamienił Kamil Duda. Wynik ustalił w samej końcówce Łukasz Bojdo i mecz zakończył się rezultatem 3-1.