Adrian Czernicki

Utworzono:

20.06.2016

W XXX kol o mistrzostwo ligi UKS rozgromił Wisłę 7:2 (2:1)...

Pięknie rozpoczął się ten mecz bo już w pierwszej minucie spotkania Sokół wyszedł na prowadzenie po bramce Michała Bilawy.. Wynik w 18' podwyższył Łukasz Józefowski.. UKS mógł strzelić jeszcze kilka goli w tej odsłonie meczu lecz raził nieskutecznością... Goście złapali kontakt w 38' spotkania po ładnym strzale Michała Kasprzaka.. Wynik do końca pierwszych 45' nie uległ zmianie...

Drugie 45' to już znaczna przewaga miejscowych.. Gola samobójczego w 52' strzelił grający trener Wisły... W 59' oraz 61' popis dał lewo skrzydłowy Paweł Świtek pokonując bramkarza gości dwukrotnie... Przyjezdni opadali z każdą minutą z sił co wykorzystał nasz stoper Marcin Polowczyk i w 71' również pokonał bramkarza Borka po indywidualnej akcji... Gola na 7:1 w 82' strzelił Łukasz Józefowski... W doliczonym czasie gry po złym zagraniu naszego defensora Adrian Derwich ustala wynik meczu na 7:2 dla Sokoła Kaszczor...