xnairdaxoxo

Utworzono:

03.04.2015

Pierwszy mecz za nami, który odbył się w Głuchowie przeciwko miejscowym.

Od pierwszych minut to my zaczęliśmy agresywnie atakować drużynę gospodarzy, lecz miejscowi dzielnie się bronili, Iskra nie mogła wykorzystać swoich sytuacji z gry jak i też stałych fragmentów. W 31min. gospodarze bronili sie zbyt agresywnie co doprowadziło do rzutu karnego dla Iskry, niestety karnego nie wykorzystał Krzysztof Wróblewski. Po niewykorzystanym karnym, gra się znacznie wyrównała, drużyny wymieniały się akcjami, w końcu w 34min stały fragment uzyskali gospodarze, który wykorzystali, a Iskra przegrywała juz 1-0. Niestety to nie było najgorsze dla drużyny z Długich Starych, gdyż w 43min drugą żółtą kartkę, a w efekcie czerwoną otrzymał zawodnik Jakub Knecht. Po pierwszej połowie z podniesionymi głowami do szatni mogli pójść gospodarze, przeciwnie zawodnicy gości. Drugą połowę zaczęliśmy bez zmian. W obu drużynach przeważały niedokładne podania, lecz to Iskra potrafiła wykorzystać błąd przeciwników. W 51min po dośrodkowaniu K. Wróblewskiego bramkę głową zdobył Tomasz Piosik. A na tablicy wyników już 1-1. Z bardzo dobrej strony pokazali się bramkarze obu drużyn którzy popisali się kilkoma świetnymi interwencjami, lecz to Iskra niespodziewanie w  63 min po drugiej asyście Krzysztofa bramkę zdobywa Daniel Knecht i wynik 1-2 dla Iskry. Mecz ciągle prezentował ostrą piłkę zawodnicy nie odpuszczali, sędzia nie widział wielu błędów, czasem brakowało mu kartek ale zawodnicy trzymali nerwy na wodzy. Głuchowo niezwykle starało się odrobić staty, lecz Iskra dzielnie sie broniła do końca meczu i nie dała strzelic sobie bramki rywalom.Tym samym Iskra pokonała na wyjezdzie LZS Głuchowo zdobywając 3pkt.