Sokół Kaszczor Gospodarze

Łukasz Józefowski Trener

Adrian Czernicki

03.01.2015

W VIII kol. o mistrzostwo kl. okręgowej UKS przegrał na własnym boisku z Rawiczem 1:4 (1:2)..

Mecz dobrze rozpoczął się dla Sokoła bo już w pierwszych 10' Kaszczor wyszedł na prowadzenie. Dobrą centrę z rzutu rożnego Chudzickiego wykorzystał Marcin Kędziora i głową strzela na 1:0... Rawianka odpowiedziała bramką także z rzutu rożnego. Piłka dośrodkowana została na pierwszy słupek i zawodnik Rawicza strzela na 1:1...Kolejny gol dla przyjezdnych padł po błędzie Adriana Czernickiego. Jego podanie zostaje przechwycone przez napastnika gości i mamy 1:2...

Drugie 45' pdobnie jak w pierwszej odsłonie meczu to Rawicz prowadził grę... Stwarzali sobie kolejne groźne akcje podbramkowe. Po jednej z nich padł kolejny gol lecz arbiter tego spotkania pokazał pozycję spaloną i gol nie został uznany. Rawianka nie odpuszczała i ładną składną akcją podwyższyli rezultat na 1:3. W końcowych minutach goście dołożyli kolejnego gola strzelają piłkę głową po krótkim rogu bramki i kolejna przegrana Kaszczoru stała się faktem..