Orkan Chorzemin Gospodarze

Mieczysław Bieszczad Opieka medyczna

Adrian Czernicki

03.01.2015

W II kolejce o mistrzostwo kl. Okręgowej nasz zespół zmierzył się w meczu derbowym z Orkanem Chorzemin... Obydwie ekipy w I kolejce przegrali swoje mecze więc trudno było wskazać przed spotkaniem faworyta..

Mecz dobrze zaczął się dla UKS-u bo już w pierwszych 5' nasz zespół zdobył bramkę. Asystę z rzutu wolnego Pawła Świtka wykorzystał Łukasz Józefowski, który głową pokonał bramkarza miejscowych. Od tego momentu w akcje gości oraz gospodarzy pojawił się chaos... Niecelne akcje trwały aż do 33'. Gospodarze przeprowadzili ładną akcję, napastnik Orkana wygrał pojedynek jeden na jeden i pokonał naszego bramkarza... Chorzemin miał jeszcze po strzale swojego zawodnika poprzeczkę..

Drugie 45' to już lepsza gra na boisku lecz niestety nasze zagrożenie było tylko po stałych fragmentach gry. MLKS swoją siłę pokazywał po dobrych kontrach lecz gola na 2:1 strzelili po błędzie naszego pomocnika, który zza lekko podaje naszemu obrońcy. Zawodnik Orkana przejął piłkę, obsłużył swojego kolegę a ten strzałem po ziemi pokonał naszego bramkarza... Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i Kaszczor po II kolejkach z zerowym dorobkiem pkt jest czerwoną latarnią ligi....