Remis juniorów w Wijewie.

Mecze z Brenewią Wijewo w każdej kategorii wiekować zawsze budzą emocje. Inaczej nie mogło być tym razem.

Początek spotkania był bardzo nerwowy. Brenewia praktycznie cały czas utrzymywała się przy piłce, nie dając Dębowi dojść do jakiegokolwiek głosu. Można było doliczyć się sporej ilości błędów. Niecelne podania, złe przyjęcia piłki... Goście bardzo dobrze się bronili, i w efekcie wynik po pierwszej połowie to 0:0.

Druga część spotkania była już zupełnie inna. Zawodnicy Dębu wyszli z szatni bardzo zdeterminowani, co przełożyło się na obraz meczu. Nikt nie odpuszczał, każdy walczył do samego końca. Podania stały się celniejsze, i piłka zaczęła się bardziej kleić do nogi. Mimo kilku znakomitych okazji nie udało się zdobyć gola. W końcówce spotkania gospodarze mocno przycisnęli przyjezdnych, jednak i oni nie byli w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Kolejny mecz juniorów, to zaległe środowe spotkanie z Orlą Jutrosin. Za tydzień w niedzielę (08.05 br.) juniorzy będą gościć na swoim stadionie drużynę LUKS Bojanowo.