Juniorzy: pierwsze 3 punkty!

W dniu dzisiejszym (23.04 br.), juniorzy młodsi rozgrywali już swój czwarty mecz w grupie mistrzowskiej. Przeciwnik? Rawia Rawicz.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 14:00. W pierwszych minutach spotkanie było dość wyrównane, jednak to nasi juniorzy stworzyli sobie więcej klarownych sytuacji do strzelenia bramki. Rawia ograniczała się jedynie do pojedynczych kontr, i przejęć piłek w środku pola. Po jednej z takich akcji sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, czego efektem była stracona bramka "do szatni". Wynik 0:1.

Druga odsłona meczu to zupełnie odmienna postawa naszych zawodników. Po analogicznym starcie połowy, nasi zawodnicy praktycznie nie wychodzili z połowy Rawii. Masowe strzały i okazje, przyniosły w końcu efekt w postaci bramki wyrównującej. W tym momencie mecz diametralnie się zmienił. Gospodarze jakby przygaszeni, stracili już chęci do gry, co wyraźnie podbudowało zawodników Dębu. Każda wytworzona sytuacja zamieniała się w bramkę. Zawodnicy Rawii nie byli już w stanie nic zrobić. Mecz zakończył się pogromem - 7:1.

Miejmy nadzieję, że tak wysoka wygrana pozwoli wejść juniorom na właściwe tory i z meczu na mecz, zaczną grać coraz lepiej.

Najbliższy mecz juniorów odbędzie się za tydzień, tj. 30.04 (sobota) w Wijewie z miejscową Brenewią.