Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęte!

Nasza drużyna w prawie że niezmienionym składzie wznowiła przygotowania do rundy wiosennej. Przerwa zimowa nie trwała zbyt długo, ponieważ treningi zostały wznowione już w połowie stycznia! Determinacja, ambicje zawodników i frekwencja na treningach na pewno zadowalają trenera Marka Kubalę i jak na warunki A-klasowe może być z tego dumny. Pierwszy sparing planowany na 14 lutego rozegraliśmy z zespołem Sokoła Rakoniewice. Zespół występujący w poznańskiej klasie okręgowej okazał się wymagającym rywalem. Mimo wielu okazji bramkowych musieliśmy uznać wyższość rywala i zeszliśmy z boiska pokonani. Mecz zakończył się wynikiem 0-1. Na 21 lutego zaplanowany był sparing z zespołem z Bojanowa, niestety rywal odmówił rozegrania sparingu tuż przed dniem meczowym, dlatego też rozegraliśmy kolejny mecz z Sokołem Rakoniewice. Była to doskonała okazja do rewanżu i tak też się stało, ale trzeba przyznać nie było łatwo! Rywale w pierwszej połowie byli od nas szybsi, dokładniejsi i skuteczniejsi. Po połowie przegrywaliśmy 0-3 i z nietęgimi minami schodziliśmy do szatni. W przerwie nastąpiła konsternacja. Szybko zaatakowaliśmy bramkę gości i gol po golu odrabiając straty wyszliśmy na prowadzenie 5-3. W końcówce spotkania zawodnicy Sokoła zdołali jeszcze strzelić bramkę kontaktową, ale tuż po tym sędzia zakończył spotkanie. Podsumowując oba mecze jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy zagrać je z dość silną drużyną i mogliśmy się czegoś nauczyć. Miejmy nadzieje, że sparingi pomogły trenerowi dostrzec błędy jakie popełniamy i już w kolejnych spotkaniach ich unikniemy. Korzystając z okazji już dziś zapraszamy na kolejny mecz, tym razem rywalem będzie zespół Mieszka Konotop. Sparing odbędzie się 28 lutego o godzinie 15 w Łupicach.