4 mecze 6 punktów

Pierwszy ligowy mecz rozegraliśmy w niedzielę 22 marca, z odwiecznym rywalem zza miedzy Sokołem Wroniawy. Nerwowa gra naszej drużyny nie przynosiła oczekiwanych efektów, na nasze szczęście wykorzystaliśmy sytuacje które wypracowaliśmy i wygraliśmy mecz 2-0. Kolejne spotkanie miało być tzw. łatwym meczem, ponieważ w pierwszej rundzie pokonaliśmy Rywal-Ewmar Kurza Góra aż 5-0. Okazało się to błędnym stwierdzeniem. Niesprzyjające warunki na boisku, 7 żółtych kartek i 1 czerwona dla naszej drużyny nie pozwoliły odnieść nam końcowego sukcesu. Błędy i niedokładność przełożyły się na pierwszą porażkę w tej rundzie w postaci wyniku 2-3. Następnym naszym przeciwnikiem był 4 zespół ligi, Promień Krzywiń. Dobrze grający zespół potwierdził swoje umiejętności i już do przerwy przegrywaliśmy 2-1. Druga połowa okazała się wyrównana. Spokojnie mogliśmy doprowadzić do wyrównania, lecz nie wykorzystaliśmy sytuacji i ponieśliśmy drugą porażkę z rzędu, co zaniepokoiło naszych kibiców. W 4 kolejce w wyjazdowym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć  z Orlikiem Kokorzyn. Nie wiedzieliśmy czego spodziewać się po naszym przeciwniku, ale wiedzieliśmy że nie będzie to lekki mecz. Podrażnieni ostatnimi porażkami graliśmy ze 110% zaangażowaniem, co przyniosło efekt i szybko wyszliśmy na prowadzenie. Czerwona kartka w 30 minucie spotkania nie dała się we znaki i pomimo jednego zawodnika mniej graliśmy jak równy z równym. W ostatnich minutach meczu udało nam się podwyższyć prowadzenie i zdobyć 3pkt. Dziękujemy za obecność WIERNYM kibicom, którzy nam kibicowali i byli z nami całym sercem. Do zobaczenia w niedzielę!